Být IN nebo mít vlastní styl ? Aneb jak to u Vás vypadá ?

Zařizujete si vlastní bydlení nebo už bydlíte? A víte jak bude vypadat Váš domov?

styl1

Jít s davem a být trendy nebo mít vlastní styl ? Takové téma tady bylo vždycky . Už v době před několika lety , kdy frčely věci které všichni prostě „museli“ mít jako byly mončičáky, kteří obývali snad každý dětský pokojíček. Vzpomínate? Taky jsme je měli 🙂 . Nebo Zepter nádobí, kachličky a plastové nádobí z dovozu atd..  Ale v té době se nebylo čemu divit. Tohle zboží byla horká novinka.

Oproti tomu dnes je to jinak. Vše je jednoduše dostupné a tak si stačí vybrat jaký styl zvolíte. A je jedno jestli je to o módě, účesu nebo nábytku.

Na tohle téma mě přivedla vlastně kamarádka , která u mě byla nedávno na kafe a popisovala jak byla na návštěvě u několika přátel co si zrovna postavili a zařídili své domy. A říká „ Víš co , všude to bylo stejné a vůbec to nebyl styl těch lidí jak je znám. Jen jedni to měli zařízené podle sebe a tam jsem se cítila nejlíp“ .

Necháváte se stáhnout davem?

Uvědomila jsem si , že je to tak. Teď frčí hodně Provence, ale taky venkovský i retro styl. A tak většina přátel má alespoň jeden pokoj v některém tom stylu. Není na tom samozřejmé nic špatného. Mě se to osobně taky líbí, jen bych v tom asi úplně neuměla žít. Není to přesně Můj styl. Více o mě si můžete přečíst zde. Myslím si , že i když se lidé nechávají občas „stáhnout“ davem  a novým trendem, prostě jen proto , že je to IN, tak to asi nebude to pravé ořechové.

styl       restaurant-791228_1280

Pak by se taky mohlo stát , že budete měnit obývák každé 3 roky. Prostě vždy, když přijde nějaká nová vlna. Je lepší vždycky do toho IN bydlení vložit kousek sebe. Nechat tam nějaký svůj kousek, ať už je to nábytek, polštář nebo lampa. Uvidíte, že se budete cítit lépe, více jako doma.

Takhle to mám ráda

Já osobně to mám tak, že si zařizuji svůj domov navzdory nějakým trendům. Líbí se mi retro, starožitnosti, ale třeba i venkovský styl. Taky miluji burzy. Ale moje maminka, když přijde ke mně do obýváku, kde mám moderní sedačku, vedle toho anglický květinový ušák a na stěně starožitný rám s fotkami (o tom se brzy dočtete v mém připravovaném eBooku) říká, že je to u mě takové „kikiriki“ :). Možná se Vám to teď taky zdá trochu bláznivé nebo divné. Ale co,vV tomhle bydlím já a nestydím se za to. 

A přesně takhle to mám ráda ! Tohle jsem prostě JÁ  ! Nestylizuji se do žádných rolí.

Nebojte se být jiní!

A proto navzdory všemu a všem kolem, zůstaňte sví ! Je to Váš domov ! A domov je místo kde se máte cítit bezpečně a pohodlně za všech okolností. Když jste samy, s rodinou nebo kamarádkami. Prostě jen na Vás záleží 🙂

PS : tím se nechci dotknout nikoho kdo má rád trendy a je rád IN. Chci tímto článkem říct, aby jste se doma cítili dobře. Takže pokud je to tak , je to super ! Přesně takhle to má být 🙂

Nezapomeňte být sví.

Další inspiraci jak  jednoduše vyzdobit Váš domov, najdete v mém eBooku.

Andrea Dybová
Mou vášní je tvoření a pomůžu i Vám vytvořit si originální domov podle Vašich představ pomocí jedinečných nápadů a fotonávodů. >
Komentáře