Můj příběh

Vítejte v mém světě, ve světě kde se kreativitě meze nekladou!

Mou vášní je tvoření a pomůžu I Vám vytvořit si originální domov podle Vašich představ pomocí jedinečných nápadů a fotonávodů.

Jmenuji se Andrea Dybová, jsem máma dvou báječných dětí na mateřské a mám ráda handmade.

Hrozně ráda tvořím a tvořím cokoli, co mě napadne, nebo co potřebuji. Taky miluji focení.

Dnes když tvořím, tak už vím, kde a pro jaký materiál sáhnout. Vím přesně jakou barvu si vybrat  a kde sehnat potřebné pomůcky.

Vždycky to tak ale nebylo

Stáňa Mrázková ve své knize píše, že pokud Vás Vaši přátelé, rodina nepodporují, ale místo toho shazují, říkají ,že jste snílci, že je to hloupost atd. Je velká šance, že svých cílů nikdy nedosáhnete. Já jsem znamením Ryba a opravdu velký snílek 🙂 .  A přesně takové lidi ve svém okolí mám, neříkám, že všechny.

Proto jsem se rozhodla jít proti davu a dokázat jim, že se mýlí.  Že to myslím vážně, že to zvládnu, že si vytvořím eshop, blog a budu tvořit dál. Tak jsem si vytvořila svůj obchůdek na Fleru a prodávám do dnes maličkosti, které jsou vyrobeny with love !  Už je na světě můj blog 🙂 a pracuji na eBooku.

Manžel mi jednou s nadsázkou řekl, že bych mohla jít pracovat do Temelína s tím počtem mých kurzů. Taky nevěřil v můj úspěch. Mimochodem si nemyslím, že jich mám moc. Pro konkrétnost jsem si udělala kurz Instruktora školního lyžování, masérský kurz a kurz osobní asistence k handicapovaným lidem.

Ráda pomáhám lidem

Prostě lidem ráda pomáhám. Každý kurz mě obohatil a zaujal v určité etapě mého života důležité místo. Kdysi někdo řekl, že “nejlepší investice, je investice sama do sebe”. A já se toho držím . Věřím, že to co do sebe investujete, se Vám vrátí. A jaké si to uděláte, takové to budete mít. A co všechno se naučíte, využijete vždy ke prospěchu svému.

Nejtěžší pro mě bylo udělat ten první krok.

Dřív jsem ale strávila  hodně času hledáním informací na internetu a v obchodech jak vybrat správnou barvu na malování dřeva, jak například použít voskovky na látku  a další informace pro jakoukoli tvorbu. A když už jsem konečně sehnala to, co jsem potřebovala, tak jsem se s tím ještě musela naučit pracovat. Třeba s tavící pistolí, sešívací pistolí, lakem atd.

Metoda akce - reakce

Nikdy jsem ale nebyla na žádném kurzu o tvoření. Učila jsem se metodou akce – reakce. Takhle mě to bavilo. Prostě jsem to tak dlouho zkoušela  dokud to nebylo podle mých představ.  Nebo hledala různě v médiích. Začínala jsem s korálkami  a postupně přidávala další a další techniky.

Miluji tvoření, ale když jsem dělala poprvé patinu na krabičku na kapesníčky, tak to byla jedna velká šmouha, doslova! To jsem si říkala, týý jo jak oni to dělají.? Nebo když jsem poprvé malovala na hrneček, tvrdým štětcem, tak to pak letěl rovnou do koše. Občas mi i mé děti zničili výtvor nebo strčily  štětec do lepidla.

Pak jsem zjistila, že to není taková hrůza

Byly dny kdy jsem chodila z práce otrávená, unavená a fakt se mi nic nechtělo. Když jsem se chtěla odreagovat nebo vyrobit dárek , jak na zlost, to nešlo. Ale pak jsem zjistila, že jediný únik je začít něco dělat. A tak jsem začala nejdříve s korálkami a postupně přidávala další a další výrobky. Zjistila jsem , že se líbí néjen mě, ale i mým známým a tak to začalo..

Mou inspirací a motivací jsou mé děti, které miluji nejvíc na světě. Mnoho věcí jsem vytvořila díky  ním a taky jsem zjistila, že to není taková hrůza  když se něco pokazí. Teď tvořím v klidu a hlavně už vím jak na to! Je to pro mě relaxace a radost z nového výtvoru.

Proto I Vám ukážu jak snadné je udělat si originální domov  a naučím Vás si vytvořit věci, které se nedají koupit. Pomohu Vám vykouzlit si domov podle Vašich představ. Jednoduché tvoření najdete zde.

Uvidíte, jak se dají  z obyčejných věci udělat věci neobyčejné.  Všechny další tipy a nápady najdete v mém  eBooku UDĚLEJ SI SAMA anebo tipy a fotonávody jak si vytvořit ORIGINÁLNÍ DOMOV- který připravuji.

Pojďte si spolu semnou vytvořit opravdu originální domov. Takový, jaký budete mít jen vy!

Vytvořte si originální doplňky, které jsou jedinečné, jako Vy sama a užívejte si to, co máte ráda, co se Vám líbí bez ohledu na nějaký styl 🙂