Proč jsem začala psát Blog?

Takovou otázku jsem dostala od néé jednoho člověka. Odpověď je taková, že chci všem ženám a maminkám ukázat jak se báječně odreagovat z celodenního koloběhu.

Že existuje způsob jak si při tvorbě něčeho atˇ už je to malovaný hrneček, krabička nebo polička odpočinout.  Prostě ten celý uspěchaný den pustit za hlavu.

Musím říct, že někdy je to náročné se k tomu odhodlat.

Občas i pro mě. Ale pokud neusnete s dětmi při uspávání, což už se mi taky několikrát stalo , je fajn si udělat prostor sama pro sebe.

Pak je večer, ticho, děti spí. Pustím si oblíbený film Mamma Mia, který jsem viděla už asi 100x  a těším se, že si dodělám tu krabičku na fotky. Podrobný návod na ni najdete už brzy v mém připravovaném eBooku .

Spadne ze mě únava a zaplaví mě pocit eufórie z dobře odvedené práce a pak můžu jít spokojeně spát.

Prostě ráda tvořím a naučím Vás  všechno co umím.

Všechny techniky tak, aby  jste  to zvládly bez problému samy. Tipy na jednoduché tvoření najdete zde. Já jsem na sebe hrdá a uvědomila jsem si, že každé vyrobené věci si vážím mnohem více než věci koupené- sériově vyráběné. Prostě to tak mám. A jak to máte vy?

Vždycky jsem měla ráda Handmade. Mimochodem mám úchylku na porcelán a keramiku.  Miluji hrnečky, misky, talíře….  Ještě se připravuji na kurz točení na kruhu, na který se už hrozně těším. Tak Vám pak budu přes můj blog referovat své dojmy.

Je fajn si vyrobit to, co Vám líbí. Třeba dárek k narozeninám. Mnohdy ušetříte čas i peníze.

Ale hlavně, odreagujete se a vyrobíte si originál. A to přeci jde.

Vytvořte si  domov o kterém sníte.  Zkuste to samy.


I já Vám pomůžu…..       vstan

 

Mějte krásný den a pochlubte se třeba na FB co jste vyrobily.

Andrea Dybová
Mou vášní je tvoření a pomůžu I Vám vytvořit si originální domov podle Vašich představ pomocí jedinečných nápadů a fotonávodů. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře